Jdi na obsah Jdi na menu
 


Angelica

 

 

ANGELICA od Solné cesty

fena černá s pálením, narozena 14.5.2011

majitelé: Zuzana Jánová, Richard Pokorný

Mnichovice

 

 

dsc08883.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc09024.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 exteriérově velmi pěkná fenka se sametovou srstí, mohutnější kostry, pěkým odstínem pálených znaků a hlavně pohodovou povahou, zároveň ale nenechající si nic líbit od ostatních sourozenců a snaží stále mít navrch...... :)

  

dsc09556.jpgdsc09558.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dsc09559.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Angelika měla v pondělí 22.8.bohužel  kolizi s projíždějícím automobilem, poraněna je přední noha, všichni jí držíme palce ať se zahojí s minimáními následky!!!!

Díky skvělé ošetřovaleské péči Zuzany Jánové se z Angeliky opět stává veselá a hravá fenka, noha se dobře hojí. Obě k sobě přilnuly a velice dobře si rozumí :))))

Mocí díky za Angeliku!

img_1669.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img_1674.jpg

na počátku listopadu ještě Angelika absolvovala  operaci, kdy jí byl voperován hřeb ke korekci končetiny, kdy bylo nutno dát poté končetinu do sádry....panička ušila nádherný nepromokavý fusáček na sádru, aby Angelika  mohla i ven... 

img_2019.jpg

img_2020.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 na konci listopadu je již po vyndání hřebu, je bez sádry, pouze s bandáží na zápěstí, nohu více méně používá .....vše se moc pěkně hojí a nyní je velmi nutná  poctivá rehabilitace, což opět panička vzala za své a vždy po kontrole u lékaře obě odchází s velikou  pochvalou...

img_2016.jpg

Angelika již pravidelně chodí na procházky, chůzi  u nohy se naučila velmi rychle a podle slov paničky je velmi chápavá a učenlivá.

Závěrem: kdykoli vidím obě spolu, tak na první pohled upoutá vzájemné souznění a oddanost fenky ke své paničce.

 

 

 

 

 

14.12. z SMS Zuzky Jánové: ... nutná je dál pečlivá rehabilitace a másáže, čož si velmi oblíbila, nohu již může zatěžovat, ale s rozumem...nesmí lítat jako blázen a nesmí skákat, což je teď její neoblíbenější póza, má šíleně energie a je nesmírně těžké ji ohlídat......další kontrola u vet až v březnu :))))     moc blahopřejeme!!!

24.12. úryvek SMS od Zuzky:  "...Angie  raději  zůstává doma, když jdu pryč, jinak jsme pořád venku a cvičíme, už stále častěji používá všechny čtyři, tak máme velikou radost, že nám to jde:)))))   je to naše pašanda a dělá nám velikou radost "

a ještě nové foto:

 

img_2063.jpg

 

img_2065.jpg